karcher, karcher wrocław, myjki 

wysokociśnieniowe, karcher leszno, karcher jelenia 

góra, karcher legnica, karcher głogów, karcher 

opole, odkurzacze, wytwornice pary, froterki, 

odkurzacz wodny, polerki, zamiatarki, szorowarki, 

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze domowe, odkurzacze 

piorące, środki chemiczne, chemia, serwis karchera, 

myjnie automatyczne, myjnie portalowe, oczyszczalnie 

ścieków, autoryzowany dealer karchera, prasowanie, 

czyszczenie parą, zamiatarki, szorowarki, na mokro, 

na sucho, z podgrzewaniem wody, bez podgrzewania 

wody, myjnie, instalacje stacjonarne, środki 

czyszczące, projektowanie, myjnie czyszczące, 

odkurzacze piekarnicze, odkurzacze, odkurzacze 

przemysłowe, odkurzacze na mokro , odkurzacze na 

sucho , osprzęt karcher
Firma PLUS - partner Karcher - Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Legnica, Leszno, Głogów - zapraszamy do naszych oddziałów KARCHER - LESZNO KARCHER - GŁOGÓW KARCHER - LEGNICA KARCHER - WROCŁAW KARCHER - JELENIA GÓRA KARCHER - OPOLE
 

NT 40/1 Tact Te
Odkurzacz zaprojektowany pod kątem prac w branży budowlanej i w niesprzyjających warunkach. Wersja z gniazdem do podłączenia elektronarzędzi.


NT 40/1 Tact Te L
Sprawdzony odkurzacz uniwersalny zaprojektowany na nowo z bardziej wydajnym i ciszej pracującym systemem Tact obsługiwanym za pomocą pokrętła. Zbiornik o pojemności 40 l. Wersja z gniazdem do podłączenia elektronarzędzi.


NT 14/1 Eco
Nowy profesjonalny odkurzacz z możliwością odsysania cieczy. Cechą wyróżniającą urządzenie jest wyjątkowa mobilność, która sprawia, że odkurzacz jest bardzo wygodny w zastosowaniu.Dostępny w wersji Eco Te z gniazdem do elektronarzędzi.


NT 20/1 Ap
Solidny i wytrzymały odkurzacz do użytku profesjonalnego. Szczególnie polecany rzemieślnikom, mechanikom i osobom, które z racji wykonywanej pracy często się przemieszczają.


NT 20/1 Ap Te
Solidny i wytrzymały odkurzacz do użytku profesjonalnego. Szczególnie polecany rzemieślnikom, mechanikom i osobom, które z racji wykonywanej pracy często się przemieszczają. Odkurzacz w wersji z gniazdem do podłączenia elektronarzędzi.


NT 25/1 Ap
Kompaktowy i bardzo poręczny odkurzacz uniwersalny do profesjonalnego zastosowania.


NT 30/1 Tact L
Sprawdzony odkurzacz uniwersalny zaprojektowany na nowo z bardziej wydajnym i ciszej pracującym systemem Tact obsługiwanym za pomocą pokrętła.


NT 30/1 Tact Te L
Sprawdzony odkurzacz uniwersalny zaprojektowany na nowo z bardziej wydajnym i ciszej pracującym systemem Tact obsługiwanym za pomocą pokrętła. Odkurzacz w wersji z gniazdem do podłączenia elektronarzędzi.


NT 27/1
Uniwersalny odkurzacz NT 27/1 do profesjonalnego użytku. Kompaktowe wymiary a jednocześnie szeroki zakres zastosowania.


NT 27/1 ME
Uniwersalny odkurzacz NT 27/1 Me do profesjonalnego użytku. Kompaktowe wymiary a jednocześnie szeroki zakres zastosowania. Zbiornik wykonany z nierdzewnej stali szlachetnej.


NT 35/1 Ap - NT 35/1 Tact Te
Bardzo poręczny odkurzacz uniwersalny do profesjonalnego zastosowania z innowacyjnym, opatentowanym, w pełni automatycznym systemem oczyszczania filtra głównego (TACT). Dostępny w wersji Eco Te z gniazdem do elektronarzędzi.


NT 45/1 Tact - NT 45/1 Tact Te
Bardzo poręczny odkurzacz uniwersalny do profesjonalnego zastosowania z innowacyjnym, opatentowanym, w pełni automatycznym systemem oczyszczania filtra głównego (TACT). Dostępny w wersji Eco Te z gniazdem do elektronarzędzi.


NT 55/1 Tact - NT 55/1 Tact Te
Profesjonalny odkurzacz uniwersalny z opatentowanym, w pełni automatycznym systemem oczyszczania filtra głównego strumieniem powietrza (TACT), zapewniając stałą siłę ssania. Dostępny w wersji Eco Te z gniazdem do elektronarzędzi.


NT 65/2 Ap
NT 65/2 Ap to mocny, profesjonalny odkurzacz wyposażony w dwie turbiny ssące, przeznaczony do odkurzania suchych jak i mokrych śmieci.


NT 65/2 Ap/ Tact / Tc
Odkurzacz na mokro/sucho NT 65/2 Tact wyposażono w dwa silniki dla zwiększenia wydatku powietrza. Płaski filtr falisty oczyszczany jest skutecznie przez system Power Filter Clean, co zapewnia stałą siłę ssania przez cały czas. Urządzenie dostępne również w wersji ze zbiornikiem wychylnym (Tc).


NT 70/3 TC
NT 70/3 to przedstawiciel nowej linii odkurzaczy z możliwością odsysania cieczy. Urządzenia te są dostępne w wersjach z jedną, dwoma lub trzema turbinami.


NT 75/2 Ap Me/ Tact / Tc
Przedstawiciel nowej linii odkurzaczy z możliwością odsysania cieczy. Urządzenie dostępne również w wersji ze zbiornikiem wychylnym (Tc).

 
stat4u
cheap jordanscheap jordanscheap jordanssac longchamp pas cher