karcher, karcher wrocław, myjki 

wysokociśnieniowe, karcher leszno, karcher jelenia 

góra, karcher legnica, karcher głogów, karcher 

opole, odkurzacze, wytwornice pary, froterki, 

odkurzacz wodny, polerki, zamiatarki, szorowarki, 

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze domowe, odkurzacze 

piorące, środki chemiczne, chemia, serwis karchera, 

myjnie automatyczne, myjnie portalowe, oczyszczalnie 

ścieków, autoryzowany dealer karchera, prasowanie, 

czyszczenie parą, zamiatarki, szorowarki, na mokro, 

na sucho, z podgrzewaniem wody, bez podgrzewania 

wody, myjnie, instalacje stacjonarne, środki 

czyszczące, projektowanie, myjnie czyszczące, 

odkurzacze piekarnicze, odkurzacze, odkurzacze 

przemysłowe, odkurzacze na mokro , odkurzacze na 

sucho , osprzęt karcher
Firma PLUS - partner Karcher - Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Legnica, Leszno, Głogów - zapraszamy do naszych oddziałów KARCHER - LESZNO KARCHER - GŁOGÓW KARCHER - LEGNICA KARCHER - WROCŁAW KARCHER - JELENIA GÓRA KARCHER - OPOLE
 

Yello KARCHER - Myjnia samoobsługowa

Samoobsługowa myjna samochodowa  • Montujemy i serwisujemy myjnie Yello Kärcher 
  • Doradzamy w projektowaniu i zaplanowaniu całej inwestycji

 

Myjnie Yello Kärcher oferują 5 programów standardowych gwarantujących perfekcyjną czystość:Informacje dot. Myjni Yello Kärcher:

   Firma Kärcher jako światowy lider w produkcji urządzeń myjących wysokociśnieniowych opracował i rozwinął koncepcję samoobsługowego mycia i konserwacji pojazdów przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem środków pielęgnacyjnych.

   Produkowane przez firmę Kärcher niezawodne systemy wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących nie tylko dają szansę na założenie własnej firmy, lecz także na czerpanie dodatkowych dochodów na stacjach benzynowych, przy salonach, warsztatach i myjniach samochodowych.

   Koncepcja mycia ciśnieniowego (bezdotykowa) powstała jako alternatywa do myjni automatycznych szczotkowych, dająca możliwość mycia pojazdów również o nieregularnych kształtach jak i przyczep, samochodów terenowych, motocykli itp. Jednocześnie sposób mycia przy pomocy strugi wody pod wysokim ciśnieniem  z łagodnym środkiem myjącym lub nanoszenie piany przy pomocy dodatkowej lancy nie pozostawia żadnych śladów na lakierze.

   Systemy pielęgnacji woskiem na gorąco i płukanie z osuszeniem wodą zdemineralizowaną powodują, że lakier ma znakomity wygląd przez wiele lat. 

     Kärcher konsekwentnie stosuje przy tym zasadę samoobsługi, dlatego wyposaża myjnie w elektroniczne wrzutniki przystosowując je do różnych systemów płatniczych: żetonów, waluty danego kraju czy środków zapłaty bezgotówkowej takich jak karty czy systemy kodowe. 

   Środki chemiczne firmy Kärcher stosowane w procesie mycia nie tworzą emulsji trwałych z ropopochodnymi oraz mają odpowiednie atesty PZH.

   Inwestowanie w nowoczesne myjnie samoobsługowe jest bardzo opłacalne, a z systemami firmy Kärcher optymalnie dostosowanymi do miejscowych warunków nie może się nie udać. 

   W praktyce okazuje się jednak, że samemu często trudno poradzić sobie z planowaniem i realizacją wiele obiecującego projektu. Dlatego też Firma PLUS - Partner Kärcher oferuje swoją pomoc. W zależności od indywidualnych wyobrażeń można skorzystać z kompletnej oferty lub z tylko z propozycji niezawodnej technologii.

   Znakomitym uzupełnieniem oferty jest posiadanie kilku stanowisk z odkurzaczami samoobsługowymi. Nasza firma posiada w ofercie specjalnie skonstruowane wysokowydajne odkurzacze zarówno na 230V jak i 400V do pojedynczych lub podwójnych stanowisk. 

 

 
Zdjęcie: Yello KARCHER - Myjnia samoobsługowa Zdjęcie: Yello KARCHER - Myjnia samoobsługowa 
stat4u
cheap jordanscheap jordanscheap jordanssac longchamp pas cher