karcher, karcher wrocław, myjki 

wysokociśnieniowe, karcher leszno, karcher jelenia 

góra, karcher legnica, karcher głogów, karcher 

opole, odkurzacze, wytwornice pary, froterki, 

odkurzacz wodny, polerki, zamiatarki, szorowarki, 

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze domowe, odkurzacze 

piorące, środki chemiczne, chemia, serwis karchera, 

myjnie automatyczne, myjnie portalowe, oczyszczalnie 

ścieków, autoryzowany dealer karchera, prasowanie, 

czyszczenie parą, zamiatarki, szorowarki, na mokro, 

na sucho, z podgrzewaniem wody, bez podgrzewania 

wody, myjnie, instalacje stacjonarne, środki 

czyszczące, projektowanie, myjnie czyszczące, 

odkurzacze piekarnicze, odkurzacze, odkurzacze 

przemysłowe, odkurzacze na mokro , odkurzacze na 

sucho , osprzęt karcher
Firma PLUS - partner Karcher - Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Legnica, Leszno, Głogów - zapraszamy do naszych oddziałów KARCHER - LESZNO KARCHER - GŁOGÓW KARCHER - LEGNICA KARCHER - WROCŁAW KARCHER - JELENIA GÓRA KARCHER - OPOLE
 

NT 14/1 Eco


Nowy profesjonalny odkurzacz z możliwością odsysania cieczy. Cechą wyróżniającą urządzenie jest wyjątkowa mobilność, która sprawia, że odkurzacz jest bardzo wygodny w zastosowaniu.Dostępny w wersji Eco Te z gniazdem do elektronarzędzi.

Opis:
    NT 14/1 Eco składa się z dwóch głównych części: jednostki odkurzającej oraz podwozia. Pierwsza z nich stanowi właściwy odkurzacz z pojemnym zbiornikiem i rurą ssącą i może po zdemontowaniu pracować samodzielnie. Druga zaś składa się z wózka zaopatrzonego w dwa duże koła transportowe oraz dużej, pojemnej szuflady na wyposażenie. Dzięki opisanym cechom odkurzacz NT 14/1 jest szczególnie polecany mechanikom, hydraulikom, stolarzom, elektrykom, malarzom pokojowym, firmom zajmującym się wykańczaniem wnętrz a także montażem stoisk na wystawach i targach.

   Urządzenie posiada mocne, wykonane z solidnych materiałów, odporne na mechaniczne uszkodzenia podwozie. Ssawka szczelinowa oraz 3 rury ssące są wygodnie umieszczone w szufladzie podwozia, w taki sposób, iż można łatwo po nie sięgnąć. Jeżeli zachodzi taka potrzeba jednostkę odkurzającą można łatwo odczepić i przenieść w dogodne miejsce bez potrzeby uciążliwego transportowania całego urządzenia. Daje to możliwość korzystania z odkurzacza właściwego podczas pracy na drabinie czy rusztowaniu lub innym rodzaju podwyższenia. Jednostkę odkurzającą podnosimy za pomocą wygodnego uchwytu i stawiamy w pobliżu lub po prostu trzymamy w ręku podczas odkurzania, co nie jest uciążliwe ze względu na niewielką wagę i wymiary odkurzacza.
   Model NT 14/1 Eco Te Advanced jest wyposażony w gniazdo elektryczne do podłączania elektronarzędzi (od 100 do 2200 W). Odkurzacz automatycznie włącza się w momencie uruchomienia elektronarzędzia a wyłącza się w kilka sekund po jego wyłączeniu, dzięki czemu w całości zostają odessane śmieci pozostałe w rurze ssącej. Odkurzacz jest uziemiony za pomocą systemu antystatycznego.

Zastosowanie:
   Odkurzacz NT 14/1 jest szczególnie polecany mechanikom, hydraulikom, stolarzom, elektrykom, malarzom pokojowym, firmom zajmującym się wykańczaniem wnętrz a także montażem stoisk na wystawach i targach.

Dane techniczne:

Wydatek powietrza (l/s)

61

Podciśnienie (mbar/kPa)

230/23

Pojemność zbiornika (l)

14

Moc maksymalna (W)

1380

Kabel zasilający (m)

7,5

Ciężar (kg)

12,6 - 14,3 Adv

Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)

495x465x410


Cechy i zalety:

  •  Bogate wyposażenie: nowy odkurzacz NT 14/1 cechuje się szeroką gamą wyposażenia - niektóre akcesoria znajdują się w standardzie z urządzeniem.
  • Kompaktowość: wszystkie części takie jak ssawka szczelinowa czy rura ssąca można wygodnie przechowywać wewnątrz urządzenia.
  • Oczyszczanie filtra: mimo kompaktowym wymiarów NT 14/1 zostało wyposażone w funkcję półautomatycznego oczyszczania filtra która zapewnia niezmiennie stałą, wysoką siłę ssania.
  • Wygodny wyłącznik nożny.
  • Duża mobilność i wysoka siła ssania.Zdjęcie: NT 14/1 Eco 
stat4u
cheap jordanscheap jordanscheap jordanssac longchamp pas cher