karcher, karcher wrocław, myjki 

wysokociśnieniowe, karcher leszno, karcher jelenia 

góra, karcher legnica, karcher głogów, karcher 

opole, odkurzacze, wytwornice pary, froterki, 

odkurzacz wodny, polerki, zamiatarki, szorowarki, 

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze domowe, odkurzacze 

piorące, środki chemiczne, chemia, serwis karchera, 

myjnie automatyczne, myjnie portalowe, oczyszczalnie 

ścieków, autoryzowany dealer karchera, prasowanie, 

czyszczenie parą, zamiatarki, szorowarki, na mokro, 

na sucho, z podgrzewaniem wody, bez podgrzewania 

wody, myjnie, instalacje stacjonarne, środki 

czyszczące, projektowanie, myjnie czyszczące, 

odkurzacze piekarnicze, odkurzacze, odkurzacze 

przemysłowe, odkurzacze na mokro , odkurzacze na 

sucho , osprzęt karcher
Firma PLUS - partner Karcher - Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Legnica, Leszno, Głogów - zapraszamy do naszych oddziałów KARCHER - LESZNO KARCHER - GŁOGÓW KARCHER - LEGNICA KARCHER - WROCŁAW KARCHER - JELENIA GÓRA KARCHER - OPOLE
 

Dyski i szczotki do urządzeń domowego użytku:

T-Racer T-200 T-Racer T-250 T-Racer T-300 T-Racer T-400
Karcher T-Racer T-200

Przeznaczony do czyszczenia płaskich powierzchni bez rozprysków, np. patio, tarasów i ścian z drewna jak i z kamienia. Obracająca się belka z dwiema dyszami zwiększa efekt mycia. Poręczny uchwyt ułatwia czyszczenie powierzchni pionowych, jak np. drzwi garażowych

Karcher T-Racer T-250 Plus

Czyści płaskie powierzchnie takie jak tarasy,balkony i podjazdy nie rozpryskując wokół wody.Specjalna innowacyjna kratka ochronna chroni 
T-Racer przed kamieniami czy żwirem, stąd możliwe jest czyszczenie japońskich ogrodów czy żwirowych ścieżek.

 Karcher T-Racer T-300Czyści płaskie powierzchnie takie jak tarasy i podjazdy nie rozpryskując wokół wody. Z dodatkowym uchwytem do czyszczenia powierzchni pionowych, np. bramy garażowe.
Karcher T-Racer T-400 Plus 

Do czyszczenia powierzchni płaskich bez rozprysków wody. Zawiera dodatkową dyszę Power zapewniającą wydajne czyszczenie rogów oraz krawędzi. Regulacja wysokości dla lepszego efektu czyszczenia.
PS 30 Szczotka Power Szczotka obrotowa BEST Osłona na dyszę rotacyjną Karcher Szczotka Delta-Racer D 150
Karcher Szczotka PS 30

Szczotka z trzema wbudowanymi dyszami wysokociśnieniowymi jest znacznie wydajniejsza niż normalna szczotka. Najbardziej uporczywe zabrudzenia są usuwane z powierzchni szybko i dokładnie. Szczególnie nadaje się do mycia narożników, stopni, balkonów i garaży.
Karcher Szczotka obrotowa
Do wszystkich gładkich powierzchni (lakierowanych, szklanych, z tworzywa sztucznego). Z obracającą się, delikatną dla powierzchni szczeciną. Do wygodnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc z płynnie regulowanym przegubem przy uchwycie, możliwość regulowania liczby obrotów i dozowanie środka czyszczącego. Gumowy pierścień zapewnia ochronę przed zarysowaniem powierzchni.
Karcher - Osłona na dyszę rotacyjną

Pewna ochrona użytkownika przed rozpryskami. Osłona zakładana na dyszę rotacyjną Kärcher (oprócz dyszy nr 4.763-184.0).
Karcher Delta-Racer D 150

Delta-Racer D 150 to połączenie T-Racera i szczotki. Jest przeznaczony do czyszczenia powierzchni takich jak samochody, okna, okiennice, drzwi garażowe, elewacje - bez rozprysków wody.

Dyski do urządzeń profesjonalnych:

Karcher - Dysk FR Xpert Karcher - dysk FR 30 Me Karcher - dysk FR 50 Karcher - dysk FRV 30
Karcher Dysk FR Xpert


Obracająca się belka z dyszami Power uzyskuje wydajność powierzchniową, która jest do 10 razy większa od uzyskanej metodami tradycyjnymi. Obudowa z tworzywa sztucznego dla najlepszej zdolności manewrowej.
Karcher Dysk FR 30Me
Przeznaczone do mycia powierzchni płaskich: ściany, drzwi, bramy garażowe. Obracająca się belka i zestaw dysz Power uzyskują wydajność powierzchniową, która jest do 10 razy większa od uzyskanej metodami tradycyjnymi. Wykonane ze stali szlachetnej, łożyskowanie ceramiczne, wbudowane przyłącze do odsysania.
Karcher Dysk FR 50
Obracająca się belka z dyszami Power daje wydajność do 10 razy większą od uzyskanej metodami tradycyjnymi. Wykonane ze stali szlachetnej. Łożyskowanie ceramiczne, wyposażone w mechanizm do zasysania środka czyszczącego i zintegrowany zawór środka czyszczącego. Średnica 500 mm.
Karcher Dysk FRV 30
Innowacyjne urządzenie do czyszczenia powierzchni w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych bez rozprysków wody. FRV 30 posiada zintegrowany system odsysania wody oraz brudu z czyszczonej powierzchni. 3 rolki prowadzące zapewniają optymalną zwrotność. Łożysko ceramiczne wydłuża zwrotność urządzenia.

 
stat4u
cheap jordanscheap jordanscheap jordanssac longchamp pas cher