karcher, karcher wrocław, myjki 

wysokociśnieniowe, karcher leszno, karcher jelenia 

góra, karcher legnica, karcher głogów, karcher 

opole, odkurzacze, wytwornice pary, froterki, 

odkurzacz wodny, polerki, zamiatarki, szorowarki, 

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze domowe, odkurzacze 

piorące, środki chemiczne, chemia, serwis karchera, 

myjnie automatyczne, myjnie portalowe, oczyszczalnie 

ścieków, autoryzowany dealer karchera, prasowanie, 

czyszczenie parą, zamiatarki, szorowarki, na mokro, 

na sucho, z podgrzewaniem wody, bez podgrzewania 

wody, myjnie, instalacje stacjonarne, środki 

czyszczące, projektowanie, myjnie czyszczące, 

odkurzacze piekarnicze, odkurzacze, odkurzacze 

przemysłowe, odkurzacze na mokro , odkurzacze na 

sucho , osprzęt karcher
Firma PLUS - partner Karcher - Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Legnica, Leszno, Głogów - zapraszamy do naszych oddziałów KARCHER - LESZNO KARCHER - GŁOGÓW KARCHER - LEGNICA KARCHER - WROCŁAW KARCHER - JELENIA GÓRA KARCHER - OPOLE
 
Myjnia jednoszczotkowa karcher SB-Wysokociśnieniowe urządzenia na żetony Karcher-Myjnia Stacjonarna

JEDNOSZCZOTKOWE
Idealne dla mniejszych parków pojazdów: Przenośne urządzenia jednoszczotkowe RBS skutecznie i oszczędnie czyszczą autobusy i furgonetki – na wolnym powietrzu jak i w hali.

SB - MYJNIE NA ŻETONY
Idealne wejście do biznesu myjni: SB-Wash stanowi profesjonalne wyposażenie samoobsługowych stanowisk myjących – przy nieznacznym zapotrzebowaniu powierzchni i inwestycji.

MYJNIE STACJONARNE
Automatyczne myjnie Kärcher działają w przemyślany i oszczędny sposób. Przeznaczone są m.in. dla salonów samochodowych, stacji benzynowych, hoteli i supermarkietów.

Yello - Myjnia Samoobsługowa SB Sauger - Odkurzacz żetonowy Recylkulacja - Uzdatnianie wody.

YELLO -MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA
Produkowane przez firmę Kärcher niezawodne systemy wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących nie tylko dają szansę na założenie własnej firmy, lecz także na czerpanie dodatkowych dochodów na stacjach benzynowych, przy salonach, warsztatach i myjniach samochodowych.

SB - ODKURZACZE ŻETONOWE
Do czyszczenia wnętrz pojazdów firma Kärcher opracowała odpowiedni program samoobsługowych odkurzaczy we wszystkich klasach wydajności. W ofercie odkurzacze jedno- i dwustanowiskowe, zasilane prądem przemiennym i trójfazowym. 

RECYLKULACJA WODY
Urządzenia do recyrkulacji wody zużytej w procesie mycia wysokociśnieniowego pozwalają spełnić wymagania odnośnie odprowadzania ścieków oraz zredukowania zużycia wody i środków czyszczących. 

 


 

Certyfikat VDA dla Kärcher
Firma Kärcher posiada certyfikat VDA dla technologii mycia oraz dla chemii samochodowej, który został przyznany przez Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Samochodowego (Verband der Automobilindustrie), instytucję uznawaną za największy autorytet i zrzeszającą wiodących producentów pojazdów z Niemiec .

 VDA QMC jest certyfikatem wydawanym przez ekspertów jakości, którzy na zlecenie producentów i dostawców samochodów prowadzą badania w celu opracowania jednolitych standardów technologicznej jakości produktu w zakresie funkcjonalności, praktyczności, niezawodności, trwałości a także bezpieczeństwa użytkowania. Każda firma chcąc uzyskać certyfikat musi osiągnąć co najmniej 90 % zgodności z jakością oczekiwaną przez VDA.

Certyfikat VDA stanowi najlepsze potwierdzenie, że chemia do myjni Karcher jest nie tylko bardzo skuteczna, ale i bezpieczna dla lakieru.
 
Środki Kärcher spełniają rygorystyczne przepisy z zakresu ochrony środowiska, ulegają biodegradacji, są wolne od metali ciężkich, halogenoalkanów, fosforanów. Posiadają formułę ASF, co oznacza ich szybką zdolność do separacji oleju i tłuszczów w separatorze olejowym i zarazem czyni je wysoce konkurencyjnymi ekologicznie. Ponadto, chemia Kärcher zapewnia ochronę przed osadzaniem się kamienia, aż do 140 C, czego dowiodły długotrwałe testy nagrzewnic w urządzeniach Karcher.

VDA
VDA

 

 
stat4u
cheap jordanscheap jordanscheap jordanssac longchamp pas cher