karcher, karcher wrocław, myjki 

wysokociśnieniowe, karcher leszno, karcher jelenia 

góra, karcher legnica, karcher głogów, karcher 

opole, odkurzacze, wytwornice pary, froterki, 

odkurzacz wodny, polerki, zamiatarki, szorowarki, 

odkurzacze przemysłowe, odkurzacze domowe, odkurzacze 

piorące, środki chemiczne, chemia, serwis karchera, 

myjnie automatyczne, myjnie portalowe, oczyszczalnie 

ścieków, autoryzowany dealer karchera, prasowanie, 

czyszczenie parą, zamiatarki, szorowarki, na mokro, 

na sucho, z podgrzewaniem wody, bez podgrzewania 

wody, myjnie, instalacje stacjonarne, środki 

czyszczące, projektowanie, myjnie czyszczące, 

odkurzacze piekarnicze, odkurzacze, odkurzacze 

przemysłowe, odkurzacze na mokro , odkurzacze na 

sucho , osprzęt karcher
Firma PLUS - partner Karcher - Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Legnica, Leszno, Głogów - zapraszamy do naszych oddziałów KARCHER - LESZNO KARCHER - GŁOGÓW KARCHER - LEGNICA KARCHER - WROCŁAW KARCHER - JELENIA GÓRA KARCHER - OPOLE
 

KM 90/60 R P/Bp
KM 90/60 R P to kompaktowa zamiatarka z fotelem dla operatora. Urządzenie doskonale sprawdza się na średnich i dużych powierzchniach, również na zamkniętych lub pochyłych obszarach. Urządzenie jest wyposażone w dwa zbiorniki o łącznej pojemności 60 l. Dostępne dwie wersje napędu: z silnikiem benzynowym lub z silnikiem elektrycznym.


KM 100/100 R Bp/P/Lpg
Bardzo wygodna w obsłudze i nowoczesna zamiataraka z fotelem dla operatora. Przeznaczona do średniej wielkości obszarów - wydajność maksymalna do 7 800 m?/h. System EASY ułatwia dostosowanie parametrów pracy do aktualnie wykonywanych zadań.


KMR 1250 D/B/Lpg
Zamiatarka przeznaczona do obszarów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Idealnie nadaje się do zamiatania śmieci dużych, oraz drobnych. Główną szczotkę walcową można ustawić wahliwie lub w pozycji stałej, co pozwala skutecznie zamiatać również powierzchnie nierówne.


KMR 1250 D/B/Lpg 2SB
Zamiatarka przeznaczona do obszarów zewnętrznych. Idealnie nadaje się do zamiatania śmieci dużych, oraz drobnych. Główną szczotkę walcową można ustawić wahliwie lub w pozycji stałej, co pozwala skutecznie zamiatać również powierzchnie nierówne.Urządzenie wyposażone w dwie szczotki boczne, co ułatwia zamiatanie kątów, zarówno po prawej jak i po lewej stronie.


KM 120/150 R P/Bp
KM 120/150 R to kompaktowa, nowoczesna i funkcjonalna zamiatarka o szerokości roboczej 1200 mm do profesjonalnego sprzątania średniej wielkości powierzchni. Urządzenie dostępne z silnikiem elektrycznym.


KM 120/150 R P/Bp/D/LPG 2SB
Kompaktowa, nowoczesna i funkcjonalna zamiatarka wyposażona w dwie szczotki boczne, o szerokości roboczej 1450 mm,do profesjonalnego sprzątania średniej wielkości powierzchni.Dostępna z silnikiem: benzynowym,diesel,LPG.

 
stat4u
cheap jordanscheap jordanscheap jordanssac longchamp pas cher